Телефонний довідник

Керівництво районної державної адміністрації

№ 
п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Посада Телефон робочий Примітка
1.
ВОЙТЕНКО
Віктор Іванович
голова районної державної адміністрації  
5-12-32
5-15-93 (факс)
5-11-41
 
2.
ЖИДКОВ
Костянтин Сергійович
перший заступник голови
районної державної адміністрації
5-14-44  
3.
ОСАДЧА
Наталія Миколаївна
заступник голови
районної державної адміністрації
5-25-31  
4.
ЖЕЛЕВСЬКА
Ніна Борисівна
керівник апарату
районної державної адміністрації
5-39-62  

І. Апарат районної державної адміністрації

1.
КЛОЧКО
Сергій Євгенійович
начальник юридичного відділу апарату
районної державної адміністрації
5-15-03  
2.
ДЕМБОВСЬКИЙ
Вадим Олександрович
спеціаліст юридичного відділу апарату
районної державної адміністрації
5-15-03  
3.
БІЛЕЦЬКА
Наталія Іванівна
начальник відділу управління персоналом апарату
районної державної адміністрації
5-12-61  
4.
НАД'ЯРНА
Юлія Миколаївна
провідний спеціаліст відділу управління персоналом
апарату районної державної адміністрації
5-12-61  
5.
ДУБОК
Ольга Вікторівна
начальник відділу фінансово-господарського
забезпечення апарату районної державної адміністрації
5-27-03  
6.
СУХАНОВА

Юлія Володимирівна

провідний спеціаліст відділу фінансово-господарського
забезпечення апарату районної державної адміністрації 
5-27-03  
7.
ОСМАН
Лариса Миколаївна
начальник організаційного відділу апарату
районної державної адміністрації
5-13-85  
8.
ЛЮБЧЕНКО
Юлія Анатоліївна
начальник загального відділу апарату
районної державної адміністрації 
5-14-34  
9.
СОЛОХА
Валентина Володимирівна
головний спеціаліст організаційного відділу апарату 
районної державної адміністрації
5-14-02 (факс)  
10.
ТИМЧЕНКО
Ірина Миколаївна
провідний спеціаліст загального відділу апарату
районної державної адміністрації
5-14-02 (факс)  
11.
МАНДИЧ
Дмитро Миколайович
начальник відділу ведення Державного реєстру
виборців апарату районної державної адміністрації
5-38-45 (факс)  
12.
ПОДПОРІНОВА
Наталя Олександрівна
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру
виборців апарату районної державної адміністрації
5-38-45 (факс)  
13.
ОЛЬХОВСЬКА
Тетяна Володимирівна
провідний спеціаліст загального відділу апарату
районної державної адміністрації
5-11-41  
14.
ЛОСКОТ
Ірина Вікторівна
головний спеціаліст юридичного відділу апарату
районної державної адміністрації
5-15-42  
15.
ТИТАР
Олексій Миколайович
провідний інспектор загального відділу апарату 
районної державної адміністрації
5-11-02  
ІІ. Відділ соціально-економічного розвитку
районної державної адміністрації
1.
САВЧЕНКО
Тетяна Ігорівна
начальник відділу соціально-економічного розвитку 
районної державної адміністрації,
головний архітектор
5-18-31  
2.
НЕСТЕРЕНКО
Віктор Яковлевич
завідувач сектору житлово-комунального господарства та
розвитку інфраструктури відділу соціально-економічного
розвитку районної державної адміністрації
5-18-31  
3.
ІВАШИНА
Ірина Петрівна
головний спеціаліст відділу соціально-економічного
розвитку районної державної адміністрації
5-25-68  
4.
БАБКОВА
Любов Олексіївна
головний спеціаліст відділу соціально-економічного
розвитку районної державної адміністрації
5-25-68  
5.
КОТЕЛЕВЕЦЬ
Алла Євгеніївна
головний спеціаліст сектору житлово-комунального 
господарства та розвитку інфраструктури відділу 
соціально-економічного розвитку районної державної
адміністрації
5-18-31  
6.
ВОЛОШИН
Сергій Володимирович
провідний інспектор відділу соціально-економічного
розвитку районної державної адміністрації
5-15-90  
ІІІ. Центр надання адміністративних послуг
районної державної адміністрації
1.
КАЛЕМБЕТ
Світлана Григорівна
начальник центру надання адміністративних послуг
районної державної адміністрації, адміністратор
5-10-84  
2.
КОЛІСНИК
Оксана Олександрівна
адміністратор центру надання адміністративних послуг
районної державної адміністрації
5-10-84  
3.
ЛЕБІДЬ
Оксана Петрівна
адміністратор центру надання адміністративних послуг
районної державної адміністрації
5-10-84  
4.
ДМИТРЕНКО
Марина Олександрівна
адміністратор центру надання адміністративних послуг
районної державної адміністрації
5-10-84  

IV. Служба у справах дітей районної державної адміністрації

1.
СТЕПАНОВА
Оксана Станіславівна
начальник служби у справах дітей районної державної
адміністрації
5-25-69  
2.
ВЛАСЕНКО
Рєна Русланівна
головний спеціаліст служби у справах дітей районної
державної адміністрації
5-25-69  
3.
ШАРКО
Тетяна Юріївна
провідний інспектор сектору усиновлення, опіки,
піклування, розвитку сімейних форм виховання
служби у справах дітей районної державної адміністрації
5-25-69  

V. Відділ освіти районної державної адміністрації

1.
НОВОСЕЛ
Вікторія В'ячеславівна
начальник відділу освіти
районної державної адміністрації
5-11-62 (факс)   
2.
ТРУСОВА
Наталія Іванівна
головний спеціаліст відділу освіти
районної державної адміністрації
5-25-59  

VI. Сектор культури і туризму районної державної адміністрації

1.
ШЕВЧЕНКО
Валентина Петрівна
завідувач сектору культури і туризму
районної державної адміністрації
5-13-08 (факс)
5-15-04
 
2.
ТЕРНОВА
Вікторія Валеріївна
провідний інспектор сектору культури і туризму
районної державної адміністрації
   
VII. Сектор у справах молоді та спорту
районної державної адміністрації
1.
 
завідувач сектору у справах молоді та спорту
районної дежавної адміністрації
5-12-43  
2.
СУХАНОВА
Людмила Миколаївна
провідний інспектор сектору у справах молоді та
спорту районної державної адміністрації
5-12-43  

VIII. Архівний відділ районної державної адміністрації

1.
ЛИТВИНЕНКО
Наталія Юріївна
начальник Архівного відділу
районної державної адміністрації
5-11-64  
ІХ. Управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
1.
ГОРОШКО
Іван Васильович
начальник управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-92  
2.
ГАВРИЛЕНКО
Любов Володимирівна
заступник начальника управління - начальник відділу 
соціальних допомог та субсидій районної державної
адміністрації
5-25-60 (факс)  
3.
ШУЛЬГА
Людмила Митрофанівна
заступник начальника відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-25-60  
4.
ІЛЬЧЕНКО
Яна Вікторівна
начальник фінансово-економічного відділу - головний 
бухгалтер управління праці та соціального захисту 
населення районної державної адміністрації
5-13-83  
5.
САВЧЕНКО
Любов Єгорівна
провідний інспектор відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-92  
6.
СОЛОДОВНІК
Віра Петрівна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-58  
7.
ЧУБЕНКО
Ольга Петрівна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту 
населення районної державної адміністрації
5-14-81  
8.
СУПРУН
Інна Борисівна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-14-81  
9.
ЧАЛЮК
Марина Валентинівна 
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-58  
10.
ПОЛОВИК
Валентина Олександрівна
провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-10-49  
11.
ПЕРЕСАДА
Ірина Сергіївна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-60  
12.
ПІДЛІСНА
Світлана Володимирівна
провідний спеціаліст відділу аналізу та контролю
управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-13-83  
13.
АБРАМОВА
Вікторія Сергіївна
провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-14-81  
14.
КУДРІНА
Любов Володимирівна
провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-14-81  
15.
ЦІКАЛО
Тетяна Сергіївна
провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-10-49  
16.
ЗАЧЕПА
Тетяна Володимирівна
заступник начальника управління - начальник відділу
праці та зайнятості населення управління праці та 
соціального захисту населення районної державної
адміністрації
5-15-58  
17.
ПИЛИПЕНКО
Валентина Кимівна
головний спеціаліст відділу праці та зайнятості
населення управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-58  
18.
ПОНОМАРЕНКО
Любов Володимирівна
головний спеціаліст відділу праці та зайнятості
населення управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-15-58  
19.
АНТОНОВА
Тетяна Миколаївна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-10-49  
20.
ПЕРЕСАДА
Оксана Олександрівна
головний спеціаліст фінансово-економічного відділу
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-13-83  
21.
МОСКАЛЕНКО
Оксана Олександрівна
головний спеціаліст фінансово-економічного відділу
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-13-83  
22.
КОЛОМІЄЦЬ
Мая Олексіївна
головний спеціаліст фінансово-економічного відділу 
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-15-58  
23.
НІЗЕЛЬКОВСЬКА
Ірина Олександрівна
начальник відділу соціальних гарантій та компенсацій
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-27-63  
24.
СКРИПНІЧЕНКО
Лариса Михайлівна
головний спеціаліст відділу соціальних гарантій та
компенсацій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-27-63  
25.
МАРЧУК
Любов Василівна
головний спеціаліст відділу соціальних гарантій та
компенсацій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-27-63  
26.
КОЛЄСНІК
Наталія Вікторівна
начальник відділу аналізу та контролю - головний 
державний соціальний інспектор управління праці та
соціального захисту населення районної державної
адміністрації
5-13-83  
27.
ТАРАСЕВИЧ
Анна Юріївна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-10-49  
28.
ГОЛОВНІНА
Вікторія Андріївна
головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку
осіб, які мають право на пільги управління праці та 
соціального захисту населення районної державної
адміністрації
5-27-63  
29.
ПАЩЕНКО
Олена Борисівна
головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку
осіб, які мають право на пільги управління праці та
соціального захисту населення районної державної
адміністрації
5-27-63  
30.
ДРИГАЙЛО
Юлія Олександрівна
завідувач сектору управління персоналом та ведення
і супроводження програмного забезпечення
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-25-60  
31.
ЛЕВЧУК 
Вадим Васильович
головний спеціаліст сектору управління персоналом та
ведення і супроводження програмного забезпечення 
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-25-60  
32.
КРИВКО
Яна Василівна
начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які
мають право на пільги управління праці та
соціального захисту населення районної
державної адміністрації
5-27-63  
33.
ХИРНА
Олена Павлівна
головний спеціаліст відділу аналізу та контролю 
управління праці та соціального захисту населення
районної державної адміністрації
5-10-49  
34.
ОЛЕКСІЄНКО
Ірина Олександрівна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-10-49  
35.
СИПКО
Ірина Сергіївна
головний спеціаліст відділу соціальних допомог та
субсидій управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації
5-10-49  

Х. Фінансове управління районної державної адміністрації

1.
ЛЕВЧУК
Лариса Олександрівна
начальник фінансового управління районної
державної адміністрації
5-11-85  
2.
ГІРКА
Світлана Володимирівна
заступник начальника управління-начальник 
бюджетного відділу фінансового управління
районної державної адміністрації
5-11-53  
3.
НЕСТЕРЕНКО
Ірина Олександрівна
начальник відділу доходів фінансового управління
районної державної адміністрації
5-11-72  
4.
БРОВКО
Тетяна Володимирівна
головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку
і звітності фінансового управління районної
державної адміністрації
5-11-31  
5.
УСТИМЕНКО
Людмила Миколаївна
начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності - 
головний бухгалтер фінансового управління районної 
державної адміністрації
5-11-31  
6.
ХОЛОДНА
Світлана Олексіївна
головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і 
звітності фінансового управління районної державної
адміністрації
5-11-31  
7.
ЄРЕМЕНКО
Юлія Борисівна
головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового
управління районної державної адміністрації
5-11-53  
8.
БІЛЕЦЬКИЙ
Андрій Юрійович
головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового
управління районної державної адміністрації
5-11-31  
ХІ. Управління агропромислового розвитку
районної державної адміністрації
1.
РЕДЬКО
Марина Дмитрівна
начальник управління агропромислового розвитку
районної державної адміністрації
5-13-43  
2.
ГУБСЬКА
Наталія Володимирівна
начальник відділу економічного аналізу, інженерно-
технічного забезпечення, охорони праці та маркетингу
продукції рослинництва управління агропромислового
розвитку районної державної адміністрації
5-15-01  
3.
САВЧЕНКО
Наталія Миколаївна
головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного 
забезпечення, організації бухгалтерського обліку,
кадрової роботи та маркетингу продукції тваринництва
районної державної адміністрації
5-15-95  
4.
ПОСМІТНА
Світлана Євгеніївна
головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного 
забезпечення, організації бухгалтерського обліку, 
кадрової роботи та маркетингу продукції тваринництва
районної державної адміністрації
5-28-06  
5.
ЯЦЕНКО
Світлана Василівна
провідний спеціаліст відділу економічного аналізу, 
інженерно-технічного забезпечення, охорони праці та
маркетингу продукції рослинництва управління
агропромислового розвитку районної державної
адміністрації
5-15-01  
ХІІ. Сектор з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме
майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб,
фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
1.
ШЕВЧЕНКО
Ольга Вікторівна
державний реєстратор
5-28-91  
2.
ІЛЬЧЕНКО
Людмила Іванівна
державний реєстратор
5-28-91