Результати конкурсів

Результати конкурсів в апараті районної державної адміністрації та структурних підрозділах районної державної адміністрації

 

№   п/п Найменування державного органу, структурного підрозділу державного органу, в якому проведено конкурс Найменування посади, категорія Інформація про дату оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та райдержадміністрації П.І.Б. переможця Результати конкурсу
1. Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та субсидій, категорія "В" 11.11.2016 за результатами проведення конкурсу переможець не визначений _
2. Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та субсидій, категорія "В" 11.11.2016 Олексієнко Ірина Олександрівна  22,16 
3. Служба у справах дітей Валківської районної державної адміністрації завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання, категорія "Б" 14.02.2017 конкурс не відбувся за відсутністю кандидатів -
4. Сектор у справах молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації завідувач сектору, категорія "Б" 13.04.2017 конкурс не відбувся за відсутністю кандидатів -
5. Відділ управління персоналом апарату Валківської районної державної адміністрації головний спеціаліст категорія "В" 29.06.2017

Ольховська Тетяна Володимирівна

переможець конкурсу

21,4

Над'ярна Юлія Миколаївна

друга за результатами конкурсу

19,8
6. Керівництво Валківської районної державної адміністрації

перший заступник 

категорія "Б"

04.07.2017 Осадча Наталія Миколаївна 39,5
7. Сектор у справах молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації

завідувач сектору 

категорія "Б"

27.07.2017 Детюк Віктор Петрович  17
8. Юридичний відділ апарату районної державної адміністрації

головний спеціаліст

категорія "В"

07.08.2017 Дембовський Вадим Олександрович 16,5
9.

Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу соціальних допомог та субсидій

категорія "В"
01.09.2017

Абрамова Вікторія Сергіївна

переможець конкурсу
22,85

Половик Валентина Олександрівна

друга за результатами конкурсу
21,57
10.

Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації

провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та субсидій

категорія "В"
01.09.2017 Капран Ірина Олександрівна 20,43
11. Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації

провідний спеціаліст відділу соціальних допомог та субсидій

категорія "В"
03.10.2017 Діжиченко Вікторія Олександрівна 9,83
12 Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації

начальник фінансово-економічного відділу – головний бухгалтер

категорія "Б"
03.10.2017 Москаленко Оксана Олександрівна 17,8
13 Відділ соціально-економічного розвитку Валківської районної державної адміністрації

начальник

категорія «Б»

12.10.2017 Нестеренко Віктор Яковлевич 31.4
14 Загальний відділ апарату Валківської районної державної адміністрації

головний спеціаліст

категорія «В»

12.10.2017 Тимченко Ірина Миколаївна 23.6
15 Сектор містобудування, архітектури та цивільного захисту Валківської районної державної адміністрації

завідувач сектору, головний архітектор

категорія «Б»

12.10.2017 конкурс не відбувся за відсутністю кандидатів -
16 Управління праці та соціального захисту населення Валківської районної державної адміністрації

головний спеціаліст відділу соціальних допомог та субсидій

категорія «В»
01.11.2017 Олексієнко Ірина Олександрівна 12,34