Оголошення

Оголошення

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
05.01.2015  в Центрі надання адміністративних послуг 
розпочато надання послуг Державного агентства земельних ресурсів України

 

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ
садивного  матеріалу (саджанців) плодових культур
 по Краснокутській ДС садівництва  Інституту садівництва НААН 
на 2015 рік, тел. (05756) 3-11-28

 

ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ!!!!

Відповідно до статті 9 Закону України “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” з урахуванням наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2012 року № 141 «Про затвердження форми звітності № 1А-риба (річна) "Виробництво продукції аквакультури за 20__р." та інструкції щодо її заповнення», орендарями земель водного фонду, які займаються рибництвом щорічно подається Форма звітності № 1А-риба "Виробництво продукції аквакультури за 20____р." (річна) територіальному органу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері рибного господарства.

З метою отримання додаткової інформації та належного заповнення Форми можете звернутися у строк до 31 грудня 2014 року в Управління агропромислового розвитку Валківської районної  державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 63002, Харківська область, м. Валки, вул. 1 Травня, 1.

Додатки: Наказ , Форма № 1А-риба

 

ОГОЛОШЕННЯ
На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо включення  відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців до Єдиного державного реєстру» та доручення Прем’єр- міністра України від 30.04.2014 №11190/1/1-14 повідомляємо, що усі  діючі юридичні особи та фізичні особи - підприємці, створені та зареєстровані до 01.07.2004 року, відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, зобов’язані подати державному реєстратору реєстраційну картку, для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
Державний реєстратор реєстраційної служби  Валківського районного управління юстиції Харківської області Ільченко Людмила Іванівна знаходиться за адресою: м. Валки, вулиця Харківська, 2, телефон для довідок (05753) 6-11-27.    

 

До уваги виборців!

25 травня 2014 року відбудуться вибори Президента України. У вас є можливість перевірити своє включення/невключення до Державного реєстру виборців шляхом використання мережі інтернет, а саме на офіційному сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua/ , вкладка "Особистий кабінет виборця". 

Також, ви можете звернутися особисто у відділ ведення Державного реєстру виборців Валківської районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою:

пл. Центральна, 2, к.4, м.Валки, Харківська обл., 63002

тел.: (05753) 5-38-45


 

До відому суб’єктів підприємницької діяльності!

 Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує, що згідно з Указом Президента України від 03.07.2000 № 849/2000 та постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358 «Про реалізацію Указу Президента України від 3 липня 2000 року №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» реалізується Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

Координатором Програми є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Один з етапів Програми – стажування менеджерів за кордоном (1 місяць). Цей етап реалізується за рахунок технічної міжнародної допомоги та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина та Федеральним міністерством економіки і технологій. Додаток до оголошення

Увага!

     З метою забезпечення реалізації
конституційних прав громадян на звернення та удосконалення роботи зі
зверненнями громадян у Валківській районній державній адміністрації
щопонеділка з 13.00 до 17.00 працює "телефон довіри" - 5 14 02
 
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН РАЙОНУ!!!
 
    
З метою удосконалення роботи із зверненнями громадян, підприємств,
установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, для виявлення
проблемних питань, пов’язаних із земельними відносинами, та їх оперативного вирішення з 10 жовтня 2011 року в обласній державній адміністрації розпочинає роботу телефонна "гаряча лінія" щодо проблемних питань, які виникають при видачі правоустановчих документів на землю.


Режим роботи "гарячої лінії":
понеділок-п’ятниця, з 11:00 до 16:00.

Телефон "гарячої лінії": (057) 700-10-60

Також повідомлення можна надсилати на електронну адресу
zemlya@kharkivoda.gov.ua

 

Оголошення про формування координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Валківській районній державній адміністрації

При  Валківській районній державній адміністрації створюється Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання (далі – Координаційна рада).

Координаційна рада є тимчасовим консультативно - дорадчим органом, утвореним для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно-патріотичного виховання на території Валківського району Харківської області.

До складу Координаційної ради входять:

голова координаційної ради – заступник голови районної державної адміністрації;

заступники голів районної, міської, сільських, селищних рад (за згодою);

представники територіальних органів Національної поліції України, ДСНС, ДФС, інших центральних органів виконавчої влади, а також регіонального органу СБУ, органів місцевого самоврядування (за згодою);

представники Валківського військового комісаріату (за згодою);

керівники або заступники керівників структурних підрозділів Валківської районної державної адміністрації;

посадова особа Валківської районної державної адміністрації, відповідальна за мобілізаційну роботу;

представники громадських об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, координатор Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (за згодою);

представники громадських об’єднань, які популяризують українську мову, традиційну етнопедагогіку, сприяють поширенню інформації про злочини радянської тоталітарної системи, організовують заходи із вшанування борців за державну незалежність та територіальну цілісність України (за згодою);

представники місцевих засобів масової інформації, дитячих і молодіжних друкованих видань, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту (за згодою);

експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій (за згодою).

Звертаємо Вашу увагу на те, що до складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадського суспільства.

Пропозиції стосовно включення кандидатур до персонального складу координаційної ради надавати у письмовому вигляді через сектор у справах молоді та спорту Валківської районної державної адміністрації (адреса: м. Валки вул. Стадіонна, 4), або на електронну адресу сектору: sms_valkirda@mail.ua

Останній день надання пропозиції 20 січня 2017 року.

Контактна особа:

Суханова Людмила Миколаївна, тел. 5-12-43, 093-749-38-04

Дана робота проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації».