• Головна
  • Новини
  • Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв провів робочу зустріч з директоркою Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Аллою Наріжною.

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв провів робочу зустріч з директоркою Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Аллою Наріжною.

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв провів робочу зустріч з директоркою Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Аллою Наріжною. 8 лютого 2021
У зв`язку з тим, що у райдержадміністрації передбачається вивільнення працівників, Алла Наріжна поінформувала про попит на робочу силу в районі, акцентувала увагу на тих послугах, якими можуть скористатись вивільнювані працівники , зокрема можливостях отримання нової професії за сприянням служби зайнятості, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, започаткування власної справи та запевнила , що допомогу від служби зайнятості отримають всі, хто її потребуватиме.