• Головна
  • Новини
  • Прийнято рішення зняти у Валківському районі ряд карантинних обмежень

Прийнято рішення зняти у Валківському районі ряд карантинних обмежень

Прийнято рішення зняти у  Валківському районі ряд карантинних обмежень 22 травня 2020

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого було розглянуто питання щодо пом’якшення  ряду карантинних обмежень на території району.

Враховуючи, що Харківська область  за розрахунками Міністерства охорони здоров’я України входить до переліку 13 регіонів, де можна вводити нові послаблення з 22 травня, у Валківському районі з 23 травня дозволено  міжміське автобусне сполучення, але за інформацією директора ПРАТ «Валківське АТП 16341» Наталії Тридуб  автобуси  будуть готові вийти на маршрути у вівторок,  26 травня 2020 року.

Також згідно прийнятого в ході засідання рішення поступово будуть відкриватись дошкільні навчальні заклади на території району, пройшовши відповідну процедуру підготовчого етапу та отримавши необхідні дозволи на роботу.

«Влада іде на такий крок, врахувавши побажання людей та керуючись аналізом статистики захворювань, згідно якого наразі у Валківському районі епідеміологічна ситуація стабільна. Станом на 22 травня з початку захворювання на коронавірусну інфекцію підтверджених випадків – 35 осіб (м. Валки - 26 осіб, с. Високопілля - 9 осіб), померло  2 особи (с. Високопілля), 1 особа по м.Валки залишається на амбулаторному лікуванні, одужало 32  особи», зазначив голова райдержадміністрації Юрій Аксьонов. При цьому він наголосив, що згідно постанови КМУ №392 від 20.05.2020 прийняте рішення буде переглядатися щотижнево, обов`язково враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі та регіоні в цілому.