• Головна
  • Новини
  • Архів новин
  • Оперативна нарада у голови Валківської районної ради (за матеріалами сайту районної ради http://www.valki.kharkov.ua/index.html)

Оперативна нарада у голови Валківської районної ради (за матеріалами сайту районної ради http://www.valki.kharkov.ua/index.html)

09.08.2011 відповідно до Указу Президента України «Про відзначення 20-ї річниці незалежності України», рішення Харківської обласної ради від 21.04.2011 № 151-VI,головою Валківської районної ради Холодним О.М. проведено оперативну нараду та утворено оргкомітет з питань організованого проведення у районі заходів з нагоди Дня Державного Прапора України, 20-ї річниці незалежності України та святкування 16 вересня 2011 року Дня визволення міста Валки.
Оргкомітетом вирішено громадсько–політичну акцію, присвячену 20–ти річчю Незалежності України "Людина другого десятиліття Незалежності України ” провести напередодні свята - 23 серпня 2011 року о 13.00 годині на базі РНД "Іскра".
Оркомітетом також затверджено відповідне Положення про проведення громадсько–політичної акції (додається) та опрацьовуються подані кандидатури щодо відзначення в різних номінаціях акції...

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення громадсько–політичної акції, присвяченої 20–ти річчю Незалежності України "Людина другого десятиліття Незалежності України ”

ЗАСНУВАННЯ АКЦІЇ
Вперше громадсько – політична акція «Людина десятиліття» була проведена у 2001 році з нагоди 10–ти річчя Незалежності України.
ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
Здійснюється Валківською районною радою, районною державною адміністрацією, КЗ «Валківський РНД "Іскра»» ”. Проводиться один раз на 10 років.
ЗАВДАННЯ АКЦІЇ
Звернути увагу на значні досягнення людей у різних сферах діяльності, відзначення їх особистих здобутків і внесків у соціально-економічний розвиток районй, деражави, публічне висловлення вдячності за особисті внески у розбудову незалежної України.
МЕТА АКЦІЇ
Підвищення соціального статусу людей, яким небайдужий розвиток країни, привернення уваги до їх успішних справ, посилення їх ролі в сучасному суспільстві, популяризація досягнень корисних для громадськості, підтримка діяльності таких людей.
УЧАСНИКИ АКЦІЇ
Участь в громадській акції беруть ті валківчани, на яких є подання від представників трудових колективів, профспілкових комітетів та громадськості. Вони також визначають переможця в кожній номінації. Особи, яким вже було присуджено це звання раніше, на здобуття його повторно не висуваються.
НОМІНАЦІЇ
1. Державна служба
2. Місцеве самоврядування. (Депутат обласної ради. Депутат районної ради. Депутат місцевої ради.)
3. Органи самоорганізації населення
4. Правозахисна діяльність
5. Освіта
6. Охорона здоров’я
7. Економіка
8. Соціальна сфера
9. Культура
10. Фізична культура і спорт
11. Сільське господарство
12. Підприємництво
13. Житлово-комунальне господарство
14. Ветеранський рух
15. Громадські організації
16. Молодіжний лідер
17. Засоби масової інформації

Кількість і назва номінацій кожного десятиліття можуть зазнавати змін в залежності від суспільно-політичних і соціальних процесів у державі...


МАТЕРІАЛИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ:
1. ДЛЯ ВСІХ ПРЕТЕНДЕНТІВ:
Подання на всіх претендентів від 3 до 7 чоловік з їх фотографіями (1 фотографія ) на кожну номінацію.
2. НА ПЕРЕМОЖЦЯ
На переможця крім подання необхідно представити біографічні дані, характеристику та фотоматеріали (до 10 фотографій)
Документи бажано подавати в електронному вигляді або електронною поштою (крім фотографій) Khanina_v@rambler.ru
УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Звання "Людина другого десятиліття Незалежності України” присвоюється за особисті вагомі досягнення у різних сферах діяльності та за активну громадську позицію впродовж останього десятиліття.
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ
Переможці в кожній номінації нагороджуються спеціальними дипломами, символом акції, яким є кришталевий ріг достатку.
ФІНАНСУВАННЯ
Акція фінансується за рахунок коштів районного бюджету, профспілкових комітетів, коштів спонсорів та з інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.
ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
В цьому році громадсько – політична акція "Людина другого десятиліття Незалежності України” проводиться під час проведення районних урочистостей присвячених 20 – ти річчю Незалежності України в РНД "Іскра”

Додаткова інформація за телефонами: 5 – 19 – 68, 5-15-04, 5-12-54.