Наталія Осадча провела засідання комісії з питань захисту прав дитини

Наталія Осадча провела засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Сьогодні, 21 серпня, перший заступник голови райдержадміністрації  Наталія Осадча провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей райдержадміністрації. Зокрема, розглянули питання про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на укладення договору дарування  квартири, право користування якою має малолітня дитина, про взяття на облік дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, про виведення з прийомної сім’ї дитини, у зв’язку з досягненням нею повноліття, та припинення функціонування прийомної сім’ї, про виведення з прийомної сім’ї дитини, у зв’язку з закінченням нею навчального закладу.

Інформувала по кожному із питань завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Набока.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.