Віктор Войтенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Віктор Войтенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Сьогодні, 25 квітня, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей райдержадміністрації. Зокрема, розглянули питання про вибуття двох дітей  з дитячого будинку сімейного типу, про переведення дитячого будинку сімейного типу в статус прийомної сім’ї, про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про визначення днів побачень з малолітнім сином, про надання дозволу на влаштування дитини до спеціалізованого будинку дитини м. Харкова, про завершення соціального супроводу сім’ї опікуна, а також затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Інформувала по кожному із питань завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Набока.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.