З березня у Валківському районі запрацює нова система відшкодувань за проїзд пільговим категоріям громадян

З березня у Валківському районі запрацює нова система відшкодувань за проїзд пільговим категоріям громадян

Сьогодні, 14 лютого,  голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів нараду з питань перевезень пільгових категорій громадян. Участь у нараді взяли заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, заступник голови районної ради Юрій Яцина, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на чолі з начальником управління Іваном Горошком, директор АТ «Валківське АТП - 16341» Наталія Тридуб та перевізник, який здійснює пасажирські перевезення на міжміському маршруті «Харків - Ков`яги» Акоп Бабунс.

В ході роботи зазначалось, що з березня у Валківському районі запрацює нова система відшкодувань за проїзд пільговим категоріям громадян. Зокрема здійснюватиметься компенсація  вартості квитка за проїзд  на міжміських маршрутах. При цьому голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко наголосив, що головне завдання – це домогтися, щоб права громадян, які мають право на пільговий проїзд, жодним чином не були порушені при переході на монетизацію, щоб ніхто з громадян нашого району, які мають право на пільговий проїзд, не постраждав. Він також акцентував увагу на проведенні широкої інформаційної кампанії щодо механізму переходу на монетизацію виплат за пільговий проїзд окремих пільгових категорій громадян у районних засобах масової інформації та соцмережах.

Перевізникам в ході наради було рекомендовано забезпечити видачу пільговим категоріям громадян квитків на проїзд  на міжміських маршрутах, оскільки саме його наявність буде підставою для виплати компенсацій.