Працюють комісії по наданню населенню субсидій та допомог малозабезпеченим сім`ям

Працюють комісії по наданню населенню субсидій та допомог малозабезпеченим сім`ям

Одне з актуальних питань сьогодення — це призначення і виплата громадянам соціальних допомог.

В районній державній адміністрації постійно працює комісія з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій,  комісія з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Так, сьогодні, 30 січня, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова сьогодні провела чергові засідання комісій, на яких було розглянуто справи по наданню соціальних допомог, які потребували колегіального розгляду та вивчення у зв'язку з наявністю певних умов.

В ході засідання комісії з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій, розглянуто заяву щодо оскарження рішення управління праці та соціального захисту населення  про відмову у призначенні субсидії. За результатами розгляду вирішено рішення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації залишити без змін, відповідно до  Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами).

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  прийняли рішення надати державну соціальну допомогу 1 малозабезпеченій сім’ї.