Віктор Войтенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Віктор Войтенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Сьогодні, 23 січня, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей райдержадміністрації. Зокрема, розглянули питання про визначення днів та годин побачень громадянина з його малолітнім сином, надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування. Інформувала по кожному із питань завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Набока.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.