• Головна
  • Новини
  • Освіта
  • Освітяни працюють над проблемними питаннями, готуючись до нового навчального року та осінньо-зимового періоду

Освітяни працюють над проблемними питаннями, готуючись до нового навчального року та осінньо-зимового періоду

Освітяни працюють над проблемними питаннями, готуючись до нового навчального року та осінньо-зимового періоду

Сьогодні у райдержадміністрації відбулась нарада відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  з директорами закладів загальної середньої освіти  та завідувачами дошкільних навчальних закладів,  участь у якій взяв голова РДА Юрій Аксьонов.

На нараді було розглянуто питання про хід проведення поточних ремонтів  у  навчальних закладах, стан підготовки котелень, забезпечення засобами захисту та дезінфекції закладів загальної середньої освіти,  роботу з пожежної безпеки.  Детально обговорили ситуацію щодо перевірки вогнегасників, визначення придатності обладнання блискавкозахисту, проведення обробки вогнетривким розчином горищних приміщень.

«Зараз  ми знаходимось перед початком великої реорганізації, пов`язаної з процесом децентралізації. Але усі проблеми, які є у освітній галузі, будуть вирішені, жодне питання не залишиться поза увагою», запевнив  освітян голова РДА  Юрій Аксьонов.  «Для цього також створено Районну робочу групу з питань покращення роботи галузі освіти. І цей  орган вже довів свою корисність. Тож приєднуйтесь, і давайте працювати разом, щоб зробити освіту ефективною», наголосив він.