У Валках відкриють інклюзивно-ресурсний центр

У Валках відкриють інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Трусова провели зустріч з радником голови Харківської облдержадміністрації Аллою Ройтблат.  Зокрема, під час зустрічі оглянули хід проведення ремонтних робіт у Будинку дитячої та юнацької творчості, де і буде розміщуватися інклюзивно-ресурсний центр. Крім того, обговорили питання облаштування, а також штатного забезпечення інклюзивно-ресурсного центру.

Планується, що робота центру  розпочнеться з 1 вересня 2018 року. З дітьми, які мають особливі освітні потреби, працюватимуть вчитель-логопед, дефектолог, психолог, вчитель з лікувальної фізкультури.

Довідка. Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, яка повинна проводити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з особливими освітніми потребами та надавати системне кваліфіковане супроводження.

Створення таких центрів відбувається в рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка», яку очолює Марина Порошенко, у рамках експериментального проекту Фонду «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».