ПЗОВ «Ялинка» пройшов інтерактивний інформаційно-просвітницький захід

ПЗОВ «Ялинка» пройшов інтерактивний інформаційно-просвітницький захід

13 червня у позашкільному закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» пройшов інтерактивний інформаційно-просвітницький захід за участі працівників районного центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу бюро правової допомоги. Працівником кожної з установ було підготовлено заняття для дітей, яке проходило в ігровій формі.

Представником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено практичне заняття на тему: «Здоровий стиль життя», під час якого діти розповідали про способи збереження здоров’я, малювали плакат, на якому діти писали власні цілі та бажання, яких вони зможуть досягти, якщо будуть здорові. Також діти розігрували сценки, в яких вчилися відмовлятися від шкідливих звичок.  Основна мета заняття – виховати у дітей прагнення до ведення здорового способу життя та усвідомленої відповідальності за власне життя та збереження здоров’я.

Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, діти залюбки приймали участь в іграх та ділилися власними думками. Всього в заході взяло участь 40 дітей.