У школах Валківщини пролунав перший дзвоник

У школах Валківщини пролунав перший дзвоник

З початком осені всі шкільні подвір’я наповнилися галасом та веселим сміхом дітвори – розпочався навчальний рік.

Перший дзвінок покликав цьогоріч за парти  2780 учнів. 292 школяра вперше переступили поріг школи, за яких прийшли порадіти та підтримати батьки та рідні, адже їх діти вступають в нове і водночас цікаве життя.

З особливою тривогою в серці зустріли свято Першого вересня одинадцятикласники, бо для них перший дзвоник пролунав востаннє.

З початком нового навчального року учителів, учнів та їхніх батьків всіх шкіл району привітали керівники району, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, голови місцевих рад.

Поряд зі своїми поздоровленнями вони адресували винуватцям свята найщиріші вітання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, голови Валківської райдержадміністрації Віктора Войтенка. Від імені керівника  району представники райдержадміністрації побажали усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів, подякували усім вчителям за їх нелегку роботу.

Пролунав шкільний дзвінок і випускники провели першокласників за шкільні парти на перший урок, який став свідченням нашого патріотизму та любові до рідної країни «Україна – європейська держава».