Педагогічний форум

Педагогічний форум

30 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Віктор Войтенко взяв участь у засіданні педагогічного форуму для керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за темою: «Створення інноваційного освітнього простору Нової української школи в умовах реформування загальної середньої освіти», на якому підбили підсумки минулого навчального року та визначили завдання на новий.
Участь у форумі взяли директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, завідуючі дошкільних навчальних закладів, вчителі та вихователі.

Вітаючи учасників зібрання, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко висловив надію, що в умовах всебічної підтримки з боку держави, обласної та районної влади, депутатів місцевих рад всіх рівнів, фермерів та керівників місцевих сільгосппідприємств, освітяни району у новому навчальному році ще підвищать планку показників якості освіти, які і зараз є одними з найкращих в області. 

Під час заходу голова райдержадміністрації Віктор Войтенко спільно з головою районної ради Віталієм Оношою вручили грамоти та подяки кращим працівникам освіти та  вчителям, вихователям – переможцям конкурсів професійної майстерності та педагогам, які виховали учнів-переможців учнівських олімпіад різних рівнів.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел висловила слова щирої вдячності очільникам району Віктору Войтенку та Віталію Оноші  та вручила їм Почесні Грамоти відділу освіти райдержадміністрації за системну допомогу та всебічну підтримку і сприяння розвитку галузі освіти в районі.