Дошкільнята району взяли участь у районній спартакіаді «Перший крок»

Дошкільнята району взяли участь у районній спартакіаді «Перший крок»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та свій край. З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, сьогодні, 30 травня в спорткомплексі «Колос» м. Валки відбулося спортивне свято «Перший крок».

На відкриття свята завітали голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Віктор Войтенко привітав юних спортсменів, побажав швидких та вдалих стартів, а також зазначив, що здорове майбутнє народу будується вже сьогодні завдяки таким спортивним заходам.

Цьогоріч у святі взяло участь 102 дітлахи з 17  дошкільних навчальних закладів.

Діти змагалися у  різноманітних естафетах, також були оцінені зовнішній вигляд, девіз, пісня, емблема кожної команди. Феєричне та яскраве дійство не залишило байдужим нікого з присутніх. Адже яскраво прикрашений зал, оригінальні та неповторні костюми учасників, веселий сміх і виступи завзятої малечі надали гарного настрою всім. 

За результатами кожної естафети відзначалися переможці. Загальнокомандну перемогу здобули вихованці Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Веселка", ІІ місце посіла команда Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Берізка", ІІІ місце – Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Яблунька".

Переможці нагороджені грамотами, кубками, медалями. Всі учасники отримали подарунки та морозиво.

Ми щиро вітаємо маленьких учасників спартакіади та зичимо великих перемог у житті.