Свято Останнього дзвоника відбулося в освітніх закладах Валківщини

Свято Останнього дзвоника відбулося в освітніх закладах Валківщини

26 травня 2017 року у всіх загальноосвітніх  закладах  Валківщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши 2749 школярів  про закінчення навчального року. 

Для 153 одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя. Це, мабуть, найулюбленіше свято усіх учнів. Особливе воно для випускників – учнів 9-х та 11-х класів, які йдуть у доросле життя.

Учні, вчителі, батьки, гості заполонили сьогодні шкільні подвір’я, щоб разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

За  доброю традицією працівники райдержадміністрації розділили зі школярами району радість останнього дзвоника, відвідавши загальноосвітні навчальні заклади, та привітавши учнів, учителів, батьків. Поряд зі своїми поздоровленнями вони адресували винуватцям свята найщиріші вітання від голови Валківської райдержадміністрації Віктора Войтенка,  голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

Від імені керівника  району представники райдержадміністрації подякували усім вчителям за їх нелегку роботу, привітали учнів із закінченням навчального року та висловили найкращі сподівання щодо світлого та мирного майбутнього нинішніх випускників. Та зазначили, що школярі Валківщини показали гарні успіхи у навчанні на всіх рівнях - від районного до всеукраїнського.  

По завершенню урочистостей, для випускників був проведений останній шкільний урок, під час якого вже колишні учні згадували всі одинадцять років, проведених у стінах рідних шкіл та востаннє прислухалися до мудрих слів своїх класних наставників.