• Головна
  • Новини
  • Освіта
  • Керівники райдержадміністрації привітали зі святом Останнього дзвоника учнів Валківського ліцею ім. О. Масельського та Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Керівники райдержадміністрації привітали зі святом Останнього дзвоника учнів Валківського ліцею ім. О. Масельського та Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Керівники райдержадміністрації привітали зі святом Останнього дзвоника учнів Валківського ліцею ім. О. Масельського та Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

26 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району  відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2016/2017 навчального року для 2749 школярів району. Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча  відвідали святкові заходи у Валківському ліцеї ім. О. Масельського та Валківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Користуючись нагодою, керівник району  передав вітання від Президента України Петра Олексійовича Порошенка, голови Харківської облдержадміністрації Юлії Олександрівни Світличної, подякував освітянам за їхню складну і необхідну працю, побажав їм успіхів, здоров’я, творчого натхнення.

«Ви творчі, впевнені, розумні, наполегливі й безпосередні, – майбутнє нашої країни, вірьте у власні сили,  і досягайте поставленої мети. Бажаю Вам не помилитися у виборі професії та стати гідними громадянами незалежної України!», - звернувся Віктор Войтенко до одинадцятикласників.

За успішність у навчанні учнів було нагороджено похвальними листами. Також деякі школярі були відзначені подяками, грамотами за досягнення у різних галузях знань, за спортивні результати.

Під час свята першокласники з хвилюванням в голосі, ще зовсім по-дитячому вітали випускників, а ті в свою чергу дякували батькам, педагогам, вчителям за мудрість, терпіння, турботу про них. 

Завершилося свято, як і годиться, - останнім дзвоником, який покликав випускників на їх останній в житті шкільний урок.