Триває підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2017 року

Триває підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2017 року

22 травня у залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання районного штабу з оздоровлення, головним питанням порядку денного  якого було «Про підготовку та організацію оздоровчого сезону 2017 року у Валківському районі». Відкриваючи засідання, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко зазначив, що питання оздоровлення дітей – справа загальнорайонна, а тому підходити до неї потрібно виважено, з усією відповідальністю. Пріоритетом на 2017 рік у цьому питанні визначено відновлення роботи позаміського закладу оздоровлення «Ялинка», який не працював два роки.

«Ми повинні зробити усе можливе, щоб «Ялинка» відновила свою роботу у цьому році і діти Валківського району мали змогу відпочивати у своєму рідному районі», - таке завдання поставив голова райдержадміністрації перед усіма членами районного штабу з питань оздоровлення.

Також на засіданні було детально проаналізовано роботу по підготовці до оздоровчого періоду 2017 року пришкільних таборів. Всього їх буде  16 і працюватимуть  ці табори у період з 29 травня до 16 червня. Планується охопити оздоровленням 669 учнів, особлива увага буде приділена дітям пільгових категорій.