• Головна
  • Новини
  • Освіта
  • Забезпечення якісного оздоровлення і відпочинку дітей влітку - серед основних завдань органів влади

Забезпечення якісного оздоровлення і відпочинку дітей влітку - серед основних завдань органів влади

Забезпечення якісного оздоровлення і відпочинку дітей влітку - серед основних завдань органів влади

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» одним з основних принципів та напрямів державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей є визнання пріоритетним у діяльності органів державної влади здійснення заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я дітей шляхом організації оздоровлення та відпочинку.

Саме з метою забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей 12 травня 2017 року голова райдержадміністрації Віктор Войтенко  провів  нараду з питань забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей району у 2017 році. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, працівники відділу освіти разом з начальником Вікторією Новосел, головні лікарі району Богдан Носатов та Марина Орлова.

 Основними питаннями, що розглядалися на нараді,  були забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку; недопущення скорочення кількості дітей, яким надаються послуги з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету та за рахунок інших джерел.

На даний час  в районі уточнено інформацію про кількість дітей пільгових категорій, напрацьовано прогнозні показники по роботі пришкільних таборів, чисельності дітей, яких планується охопити оздоровленням та відпочинком влітку поточного року.

Планові завдання на цей рік не змінились, тому в районі функціонуватиме 16 пришкільних таборів. Також планується в цьому році відкриття однієї зміни ПЗОВ «Ялинка», приміщення якого потребує капітальних вкладень. Але робота в цьому напрямку ведеться і керівництво райдержадміністрації прикладає максимум зусиль задля того, щоб «Ялинка» знов задзвеніла дитячими голосами.

Очільник району наголосив, що з боку влади робиться все можливе, аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, а оздоровлення та  відпочинок  дітей були якомога результативнішими.