Школа молодого вчителя

Школа молодого вчителя

3 травня 2017 року на базі Новомерчицького НВК пройшло засідання Школи молодого вчителя.  Спеціалістів району  гостинно зустріла директор  закладу Борщ О.І., яка ознайомила з планом роботи даного засідання та презентувала роботу закладу за навчальний рік з краєзнавчого спрямування. Молоді вчителі  мали змогу відвідати урок фізики у вчителя Грищенка В.Ф., який показав високу майстерність навчання, поєднання різних форм та методів на уроці та можливість за короткий час вивчити про «ядерний реактор». Далі спеціалісти пішли до вчителя географії Вовка В.Ф., який запропонував їм самим зайняти місця учнів у класі. Урок за темою «Вертикальна поясність у горах Євразії» дозволив присутнім побувати на Гімалаях, в Альпах, розширити свій кругозір, і взагалі, побачити вміння професіонала, як потрібно легко та без напруження вести урок.
   Обговорення проведеного семінару та підбиття підсумків роботи за  рік провела керівник ШМВ Заворотня Н.М., яка ознайомила присутніх з планами на майбутнє та задала завдання до наступного засідання, а саме:
- скласти міні-презентацію про себе з планами на майбутнє;
- написати твір-есе на тему «Сучасний вчитель – це …».
   Керівник Школи побажала молодим спеціалістам вчитися у наставників поки є така можливість, набиратися досвіду та вчити інших.