Готуємося до ЗНО-2017

Готуємося до ЗНО-2017

Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої відбулася нарада з питань підготовки та проведення ЗНО-2017.

В ході наради було розглянуто різні поточні робочі питання щодо підготовки та проведення ЗНО у 2017 році, а також  узгоджено планові показники оздоровлення дітей у 2017 році.

Довідка. За оперативною інформацією на сьогоднішній день  для участі в пробному ЗНО зареєструвалось 97 осіб, для участі в основній сесії - усі 11-класники району.

Цього року для вступу до вищих навчальних закладів особи подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня.

Також відбудеться додаткова сесія з 3 до 12 липня, на яку можна буде зареєструватися з 3 до 20 травня. Додаткова сесія та реєстрація передбачені для учасників АТО та осіб, що проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, якщо такі особи не мали змоги зареєструватися в основний період.

Для випускників цього року першим обов’язковим предметом для ЗНО стане українська мова та література.

Другий потрібно буде обрати з-поміж математики та історії. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017-го: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Тобто, за бажання випускник зможе скласти ЗНО і з історії України, і з математики.

Крім того, можна буде скласти в формі ЗНО ще один, четвертий предмет, який не є обов’язковим, але необхідний, приміром, для вступу в обраний ВНЗ.

За цими предметами оцінка виставлятиметься одразу за двома шкалами: 12-бальною – як державна підсумкова атестація та 200-бальною – для зарахування під час вступу до вищого навчального закладу.

Випускники ж минулих років обов’язково мають складати ЗНО лише з української мови та літератури. Інші три предмети – на їхній вибір.