• Головна
  • Новини
  • Освіта
  • Цього року Валківський ліцей ім. О.С. Масельського визначено одним із центрів проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників.

Цього року Валківський ліцей ім. О.С. Масельського визначено одним із центрів проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників.

Цього року Валківський ліцей ім. О.С. Масельського визначено одним із центрів проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників.

Цього року на базі Валківського ліцею ім. О.С. Масельського буде створено один із центрів проведення ЗНО. Про це повідомила заступник голови районної державної адміністрації Осадча Н.М на оперативній нараді в райдержадміністрації. Вона розказала, що реєстрація учасників для пробного ЗНО розпочалася 01 січня і триватиме до 30 січня цього року. При цьому 3 лютого - останній день оплати за послуги пробного тестування учнів. Сам процес пробного тестування триватиме 2 дні - 2 і 9 квітня. Справжнє незалежне оцінювання знань розпочнеться 5 травня. Наталія Миколаївна наголосила на тому, що працівники освіти району мають дуже відповідально віднестися до своїх обов’язків та забезпечити процес ЗНО в районі на високому рівні. Голова районної державної адміністрації В.І. Войтенко наголосив на якісному забезпеченні медичного супроводу абітурієнтів та забезпеченні охорони правопорядку під час ЗНО. Він також підкреслив, що педагоги району повинні пам’ятати, що яскравою оцінкою їх роботи будуть результати зовнішнього незалежного оцінювання учнів: «Якість організації ЗНО – запорука того, що всі абітурієнти отримають абсолютно рівні можливості. За рахунок чіткої організації оцінювання у Валківському районі ми отримуємо реальний результат якості знань».

Нагадаємо, що вся необхідна нформація для підготовки абітурієнта до зовнішнього незалежного оцінювання знань розміщена на сайті Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти.