Вітання голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з Міжнародним днем захисту дітей

Вітання голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! 

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей! 

Це радісне свято не тільки для маленьких валківчан, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. І сьогодні одним із найголовніших завдань районної влади є створення належних умов для повноцінного розвитку та нормального життя дітей. Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І ми хочемо, щоб із перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я, миру, добра, а вам, дорогі хлопчики та дівчатка, щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                 Віктор Войтенко