Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 09 вересня, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, головами місцевих рад району, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур.

Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук поінформувала про стан виконання місцевих бюджетів за січень-серпень 2019 року.

Про зміни у законодавстві щодо призначення субсидій та призначення пільг доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Іван Горошко.

Про заплановані заходи до Дня міста (16 вересня 2019 року) поінформував присутніх міський голова Валерій Скрипніченко.

Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Валентина Шевченко довела до відому присутніх заходи територіальних громад, заплановані з нагоди Дня селища, Дня села, присвячені 76-річниці визволення населених пунктів від фашистських загарбників.

Про сімейну форму навчання поінформувала начальник відділу освіти Вікторія Новосел

Крім того, у ході проведення наради було проаналізовано показники по щепленню населення від дифтерії та кору, хід проведення комплексу осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району, організаційні моменти щодо роботи пересувного флюорографа та ін.

На завершення керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

Також привітали з Днем народження Заміського сільського голову Михайла Єфіменка, який днями відзначив своє 30-річчя.