67 сім’ям переселенців призупинена виплата допомоги для проведення перевірки.

67 сім’ям переселенців  призупинена виплата допомоги для проведення перевірки.

Про це повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення І.В. Горошко. Так, за його інформацією, станом на 29 лютого 2016 р. в базі даних переміщених осіб по Валківському району перебуває 607 осіб, зокрема 168 осіб працездатного віку, 43 інваліда, 264 пенсіонера, 132 дитина віком до 18 років. Адресну грошову допомогу на проживання отримує 147 сімей. Управлінням праці за поточний рік перераховано грошової допомоги на заг. суму 2 198 100 грн.

Напередодні службою безпеки було надано списки внутрішньо переміщених осіб для перевірки, зокрема 67 сімей, які отримують соціальну допомогу та 125 осіб, які отримують пенсію у Валківському районі. У Валківському районі створена комісія з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення їм соціальних виплат.Комісія працює спільно з місцевими радами в напрямку перевірок фактів проживання внутрішньо переміщених осіб у Валківському районі.

Станом на 29.02.2016 р. управлінням праці та соціального захисту населення 67 сім’ям допомога призупинена для проведення перевірки.

Спільно з управлінням пенсійного фонду у Валківському районі було проведено обмін інформацією. Встановлено, що 25 осіб фактично проживають у Валківському районі, 3 особи померли, 20 осіб вибули в інший район на проживання, 1 особа зареєструвалася на постійне місце проживання, 6 осіб не були зареєстровані в базі переміщених Валківського району. До з’ясування призупинено нарахування пенсії 70 чол.

Наразі проводиться збір інформації від місцевих рад. Вся інформація буде узагальнена та подана на розгляд комісії для прийняття необхідних рішень щодо обліку внутрішньо переміщених осіб.