Пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу у вересні 2020 року

Пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу у вересні 2020 року 6 вересня 2020

Валківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21.08.2020 № 546 «Про організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» у вересні 2020 року на території Харківській області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Розподіл приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими та польовими угіддями Харківської області, за винятком територій, які підпадають під заборону польотів літаків (зону ХОТАМ).

Приманка безпечна для людей і тварин; має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Прохання до жителів Валківськогорайону: при виявленні приманок — не брати їх руками і не переносити з місць розкладання!!!