• Головна
  • Новини
  • Господарство
  • Засідає районний штаб з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020/2021 років

Засідає районний штаб з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020/2021 років

Засідає районний штаб з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району  до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020/2021 років 13 серпня 2020

Чергове засідання відбулось сьогодні, 13 серпня,  під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Аксьонова.

В ході роботи було проаналізовано стан справ по кожній галузі, відмічено позитивні моменти, заслухано керівників районних служб та вказано на недоліки в роботі, усунути які необхідно у найближчий час.

Так,  за інформацією начальника Віктора Нестеренка, станом на 01 серпня до роботи у осінньо-зимовий період 2020/2021 років підготовлено  73,7 % котелень, 79,3 % теплових мереж, комплексно підготовлено 53 з 75 житлових будинків, або 71 %, на утримання та розвиток інфраструктури комунальних доріг, станом на 01.07.2020 року,  із загального фонду органів місцевого самоврядування використано 1млн. 414 тис.грн., готовність техніки «Валківський райавтодор»  та філії  «П´ятихатське ШРП-2» складає 100%. Поряд з цим солі «Валківським райавтодором»  заготовлено 34% до плану, піску – 41%, філією «П´ятихатське ШРП-2» піску  заготовлено 61% до плану.

 В ході засідання районного штабу було заслухано керівників дорожнього, водопровідно-каналізаційного господарства, електромереж, галузей освіти, культури, медицини.     

Окремо, як недолік в роботі, головному лікарю КНП «Валківський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги" Марині Орловій було наголошено на незадовільній підготовці амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Високопілля до роботи у осінньо - зимовий період 2020/2021 років в частині незадовільного стану внутрішніх приміщень будівлі та було наголошено на необхідності утеплення будівлі з метою економії паливно-енергетичних ресурсів.

Підсумовуючи засідання, голова райдержадміністрації Юрій Аксьонов наголосив, що підтримка один одного та взаємодія усіх причетних районних служб допоможе впоратись з недоліками, які ще мають місце у готовності інфраструктури Валківського району до роботи у осінньо-зимовий період 2020/2021 років.