Захист лісів від пожеж – під контролем

Захист лісів від пожеж – під контролем 20 липня 2020

У високий пожежонебезпечний період виникає гостра необхідність постійно тримати під контролем захист природних екосистем від виникнення причин, що можуть привести до пожеж. Лісові господарства району на часі вживають всі заходи, щоб запобігти загорянню рослинності в лісах. Це складний комплекс дій, що потребує щоденної кропіткої роботи.

Спільний рейд щодо дотримання вимог пожежної безпеки в лісових масивах та стану охорони лісового фонду району від пожеж провели фахівці районної державної адміністрації, Валківського РВ  ГУ ДСНС України в Харківській області, Валківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області. Під час рейду перевірено готовність сил та засобів для усунення пожеж, уточнено план взаємодії відповідних служб на час небезпеки.

Користуючись нагодою, хочемо нагадати валківчанам, що наразі діє розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 28 травня 2020 року № 293 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2020 року». Тож, з метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах району закликаємо утриматись від проведення відпочинку у хвойних  лісових масивах.