Олексій Кучер відвідав найбільший облавтодор в Україні

Олексій Кучер відвідав найбільший облавтодор в Україні 17 липня 2020

На базі ДП «Харківський облавтодор» працює 1586 осіб.

Структура підприємства складається з апарату управління та 25 філій, до яких входять 6 дорожньо-експлуатаційних підприємств та 19 райавтодорів, - усього 45 виробничих баз у кожному районі Харківської області та 7 асфальтобетонних заводів, котрі функціонують.

17 липня голова ХОДА Олексій Кучер зустрівся з керівництвом підприємства, ознайомився з діяльністю облавтодору та перевірив стан підготовки підприємства до осінньо-зимового періоду.

«Наш регіон відмічають як показовий щодо всіх робіт, які відбуваються на дорогах, - розповів очільник області. - З ремонту доріг ми - найкращі, і це - завдяки вам».

Директор ДП «Харківський облавтодор» Віталій Мачула зазначив, що цього року найбільшому облавтодору на території Україні виповнилось 80 років.

«На сьогодні на нашому підприємстві працює 1586 осіб, це найбільший облавтодор за чисельністю, - сказав Віталій Мачула. - Заробітна плата має середній показник один з найвищих в Україні – точніше, з Вінницькою областю поділяємо 1-2 місця за рівнем середньої зарплатні: за І півріччя 2020 року це 10600 грн».

Директор підприємства ознайомив голову ХОДА з матеріально-технічною базою підприємства. 

«На балансі облавтодору є 630 одиниць дорожньо-будівельної техніки, 309 залучені до зимового утримання, - розповів Віталій Мачула. - Так, техніка не нова, але вона вся утримується в робочому стані та спроможна виконувати роботи».

За його словами, на базі ДП залишаються 12 роторних снігоочисників, якими чистять великі перемети на дорогах. По Україні деякі області взагалі такого не мають. Також він зазначив, що наприкінці минулого року від Укравтодору підприємство отримало 10 одиниць нової техніки, яка, за потреби, буде залучена до робіт не лише на території Харківської області, а й сусідніх. Також облавтодор оновлює матеріально-технічну базу і власним коштом.

«Цього року за власні обігові кошти ми придбали три нові установки для ямкового ремонту, деяку малу механізацію. Це все - на суму близько 8 млн гривень», - сказав директор підприємства.

Віталій Мачула також окремо зупинився на підготовці ДП «Харківський облавтодор» до осінньо-зимового періоду. Він зазначив, що триває підготовка техніки та заготівля запасів сольової суміші.

«На сьогодні уклали договір з ДП «Артемсіль» за найнижчою ціною, вартість 1 тонни солі - 755 грн, - зазначив Віталій Мачула. - Ми перша область в Україні, яка вже отримала 50 вагонів замовлення».