• Головна
  • Новини
  • Господарство
  • «Реклама та інвестиції - першочергові кроки на шляху до успішної роботи». Юрій Аксьонов учасникам зустрічі в «НОВААГРО»

«Реклама та інвестиції - першочергові кроки на шляху до успішної роботи». Юрій Аксьонов учасникам зустрічі в «НОВААГРО»

«Реклама та інвестиції  - першочергові кроки на шляху до успішної роботи». Юрій Аксьонов учасникам зустрічі в «НОВААГРО» 6 липня 2020

Сьогодні  у АПК «НОВААГРО» відбувся День відкритих дверей для виробників сільськогосподарської продукції.  Захід відвідав голова районної державної адміністрації Юрій Аксьонов.

Підприємство займається прийманням, доробкою  та зберіганням сільгоспкультур. Загальні об`єми вмісту продукції складають понад  26 тис.  тонн.

«Сама будівля, яка використовується ще з минулого століття, звичайно застаріла. Але наразі тут проведено модернізацію усього обладнання, є сучасна лабораторія по визначенню якості зерна», зазначив голова РДА. Поряд з цим він наголосив, що в умовах сучасного ринку та конкуренного середовища  слід активніше заявляти про себе, щоб збільшити кількість клієнтів.

«Реклама та інвестиції  - першочергові кроки на шляху до успішної роботи і розвитку. Треба активно розвиватись у цьому напрямку», зазначив Юрій Аксьонов.