Сільськогосподарські підприємства готуються до проведення комплексу весняно-польових робіт

Сільськогосподарські підприємства готуються до проведення комплексу весняно-польових робіт 18 березня 2019
За інформацією начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Марини Редько, підприємства продовжують закуповувати матеріально технічні ресурси для проведення комплексу весняно-польових робіт. Витрачено понад 180 млн. гривень. Сільськогосподарські підприємства забезпечені:
    - мінеральними добривами на 90%
    - протруйниками для насіння на 80%
    - паливом на 129 %
«Продовжуємо купувати насіння ярих культур високих репродукції, тобто еліту. У проведенні посівної кампанії буде задіяно  305 тракторів і 442 одиниці іншої техніки. З  початку року вже придбано 3 трактора і 1 комбайн», - зауважила Марина Дмитрівна.
Ярими культурами планується засіяти близько 30 тис. гектарів, в тому числі ранніми зерновими 3 тис. га, що на рівні минулого року.
Сніговий покрив на озимих зійшов. За висновками інституту  рослинництва ім. Юр'єва, життєдіяльність культур становить від 97 до 99%, вмісту цукру у вузлах кущіння рослині від 7 до 29%, інтенсивність відростання по 10-бальній системі від 6 до 9 балів.
 В хорошому стані 90% площ озимих культур.
На даний час сільськогосподарські підприємства розпочали підгодівлю озимої пшениці. Добрива внесені на площі 5815 гектар, 50% до прогнозу, озимий ріпак підживлено на площі 326 га.