Віктор Войтенко відвідав свинокомплекс ТОВ «Валківська виробнича заготівельна компанія»

Віктор Войтенко відвідав свинокомплекс ТОВ «Валківська виробнича заготівельна компанія» 15 березня 2019

13 березня голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з першим заступником Наталією Осадчою та начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Мариною Редько відвідали ТОВ «Валківська виробнича заготівельна компанія», яке знаходиться у с. Минківка. Невеличку екскурсію керівництву району по відкритій території ферми провів  генеральний директор Сергій Галаган.

Предметом діяльності ТОВ «Валківська виробнича заготівельна компанія» є вирощування  свиней.

Упродовж останніх років «Валківська виробнича заготівельна компанія» зарекомендувала себе в районі як ефективне, розвинене, сучасне сільськогосподарське підприємство в галузі тваринництва.

Для  утримання підприємство проводить закупівлю тварин в Данії. Одночасно обслуговується, на сьогоднішній день, близько 6 тисяч голів. За добу використовується приблизно 15 тонн сухого корму для харчування  тварин.

На території також знаходяться кормоцех. На підприємстві ведеться реконструкція старих приміщення, аби розширити поголів’я худоби. Крім того, закуповується необхідна техніка та обладнання. В цьому році для обслуговування кормоцеху було придбано трактор.

Голова райдержадміністрації оглянув тваринницькі ферми, умови утримання худоби, поспілкувався з працівниками.

Очільник району відзначив приємний факт – господарство має позитивні зрушення у нарощуванні поголів`я свиней. До того ж це друге підприємство в області, після ТОВ «Слобожанське» (Чугуївського району), за кількістю свиней.

Віктор Іванович побажав керівництву підприємства не збавляти темпи і спільними зусиллями змінити на краще загальний показник роботи тваринницької галузі  району.