Про урожай 2018 року потрібно дбати вже сьогодні

Про урожай 2018 року потрібно дбати вже сьогодні 23 лютого 2018

Сьогодні, 23 лютого, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко  та голова районної ради Віталій Оноша провели нараду з питань підготовки сільськогосподарського  комплексу до весняно-польових робіт.

На початку наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко ретельно проаналізував показники і підсумки минулорічного сільськогосподарського сезону, стан врожайності. Зокрема, він зазначив, що  не дивлячись на всі  негаразди за підсумками 2017 року наш район  увійшов в п’ятірку найкращих  серед районі області в агропромисловому комплексі.

В ході було розглянуто наступні питання.

1. Про моніторинг та особливості стану озимих культур в  Харківській  області інформувала Катерина Попова Катерина - старший науковий співробітник кандидат сільськогосподарських наук  інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН.

2. Про особливості вирощування зернових та технічних культур агрохолдингом Агро Дженерейшин інформував Захар Шелухін – головний агроном східного регіону агрохолдингу Агро Дженерейшн.

3. Про агропаспортизацію земель сільськогосподарського призначення та охорона ґрунтів інформував Олександр Орел  –  директор Харківської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

4.  Про сертифікацію насіння та про польове оцінювання насіннєвих посівів інформував Олександр  Чалий – агроном-інспектор  Харківської  обласної філії  державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко подякував керівникам сільгосппідприємств району за щоденну працю та підтримку соціальної сфери району.