З 01 квітня стартує нерестова заборона на вилов риби

З 01 квітня стартує нерестова заборона на вилов риби 28 березня 2017

Наказ Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області від 01 березня 2017 року № 26 «Про встановлення весняно-літньої  заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Харківської області»

1. Визначити наступні строки заборони на промисловий, любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в зоні діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області:

-   з 1 квітня до 10 червня 2017 року на водосховищах (любительський лов з 1 квітня по 10 червня 2017 року);

- з 1 квітня до 21 травня 2017 року на річках, в корінних водах (любительський лов з 1 квітня по 20 травня 2017 року);

- з 1 квітня до 30 червня 2017 року в придаткових водах річок (любительський лов з 1 квітня по 30 червня 2017 року);

2. Заборонити лов раків у водоймах Харківської області в нерестовий період, під час виношування ікри, личинок, першої та другої линьок з 1 квітня по 30 червня 2017 року і у період з 20 серпня по 30 вересня 2017 року, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

3. Забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.

4. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, проводити забір води без ефективних рибозахисних пристроїв. На ділянках, оголошених органами рибоохорони нерестовищами (на Печенізькому, Червонооскільському, Краснопавлівському, Орільському водосховищах, річці Сіверський Донець з її придатковою системою водойм, а також на  всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах області), в період нересту заборонити пересування всіх плавучих засобів, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних  біоресурсів.