• Головна
  • Новини
  • Економіка
  • Відбулася нарада з питань погашення податкового боргу по суб’єктам господарювання та громадянами Валківського району

Відбулася нарада з питань погашення податкового боргу по суб’єктам господарювання та громадянами Валківського району

Відбулася нарада з питань погашення податкового  боргу по суб’єктам господарювання та громадянами Валківського району 18 серпня 2016
Під головуванням голови районної державної  адміністрації Віктора Войтенка та за участю голови районної ради Віталія Оноші, начальника Південної ОДПІ Вікторії Возної відбулася нарада з питань погашення податкового  боргу по суб’єктам господарювання та громадянами Валківського району. Обговорили шляхи погашення боргу по податку доходів з фізичних осіб з громадянами по самостійно задекларованих громадянами сум   податку,  термін якого минув 29 липня 2016 року, який становить 269,5 тис. грн. Також відпрацьовано механізм виникнення упередженого податкового боргу на земельний податок, орендній платі та податку на нерухоме майно, термін сплати якого припадає на 29 серпня. 
На нараду були запрошені керівники підприємств-боржників, підприємці-боржники та суб’єкти господарювання, які нараховують заробітну плату нижче встановленого мінімального рівня. З ними була проведена співбесіда та розглянуті шляхи погашення податного боргу.
Керівник району зробив акцент, що результат спільної роботи  органів місцевого самоврядування та податківців повинно стати скорочення податкового боргу та виконання й перевиконання затверджених місцевими радами планів по мобілізації податків до бюджету.
Вікторія Возна принагідно подякувала головам органів місцевого самоврядування за співпрацю та розуміння, а також виявила сподівання щодо подальшої співпраці.