Щодо надання безоплатної правової допомоги

Щодо надання безоплатної правової допомоги 11 лютого 2020

Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції інформує, Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням № 28-р від 15 січня 2020 року скасував постанови, що пов’язані з правопросвітницьким проєктом «Я маю право».

У зв’язку, з цим нагадуємо, що право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України. Кожен може отримати правову консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми.

Громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста.

Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

Зміст права на безоплатну правову допомогу та порядок його реалізації визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Звернутися за наданням безоплатної правової допомоги можна до Валківського бюро з надання безоплатної правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. Харківська, 2 м. Валки  Харківська область, а також за телефонами:  0 800 213 103; (05753) 61 1 27