• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Заступник голови райдержадміністрації Осадча Наталія Миколаївна побувала з робочим візитом у Благодатненській сільській раді.

Заступник голови райдержадміністрації Осадча Наталія Миколаївна побувала з робочим візитом у Благодатненській сільській раді.

Заступник голови райдержадміністрації Осадча Наталія Миколаївна побувала з робочим візитом у Благодатненській сільській раді. 28 січня 2016

28 січня 2016 року заступник голови айдержадміністрації Осадча Наталія Миколаївна побувала з робочим візитом у Благодатненській сільській раді. В рамках робочої поїздки вона провела виїзний прийом громадян. Поспілкуватись з керівником прийшло 12 селян. І хоча Наталія Миколаївна не опікується питаннями власності на землю, переважна більшість звернень стосувалась саме оформлення земельних ділянок, які знаходяться за межами села. Ті громадяни, що мають городи, які розташовані за межами сільської ради, мають звертатись до Головного управління Держкомзему у Харківській області, що розташоване в м. Харків на вул. Короленка, 16 для належного оформлення документів на землю, - таке роз’яснення отримали Благодатнівці.

Також хвилюються мешканці села з приводу роботи сільського клубу, адже культурне життя села залежить саме від цього. Керівник пообіцяла розібратись у питанні та вирішити його найближчим часом.

Питання якості газу, який постачається у домівки селян також мало місце серед інших. Воно також взяте на контроль та організовано роботу по його вирішенню.