Громадська рада розглянула ряд важливих питань та винесла свої рішення

Громадська рада розглянула ряд важливих питань та винесла свої рішення 27 січня 2016

На плановому засіданні Громадської ради розглянули чотири питання.  Цікавим і таким, що потребує деяких роз’яснень для громадськості є питання надання та нарахування населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Начальник управління праці та соціального захисту населення Горошко І.В поінформував присутніх про важливі аспекти у користуванні субсидіями. Він зокрема пояснив, як сплачувати за комунальні послуги, якщо є економія енергоносіїв.

Про нове у Податковому кодексі України у 2016 році розказала Габєлкова Н.І, заступник начальника - начальник Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області. 

На розсуд громадськості винесено було також питання реконструкції спорткомплексу "Колос". Завідувач сектору у справах молоді та спорту Детюк В.П. пояснив необхідність облаштування додаткового поля для тренування і будівництва хокейного майданчика. Члени Громадської ради підтримали ці пропозиції та запропонували внести зміни до "Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки" для подальшого фінасування програми.

Останнім питанням члени Громадської ради затвердили План роботи на 2016 рік. Після обговорень проекту Плану та внесення декількох пропозицій його затвердили одноголосно.