• Головна
  • Новини
  • Культура
  • У хабі "Розвиток" відбувся літературно-мистецький вернісаж "Вірші Шевченкові дзвенять по Україні вічним дзвоном"

У хабі "Розвиток" відбувся літературно-мистецький вернісаж "Вірші Шевченкові дзвенять по Україні вічним дзвоном"

У хабі "Розвиток" відбувся літературно-мистецький вернісаж "Вірші Шевченкові дзвенять по Україні вічним дзвоном" 14 березня 2019
«Вірші Шевченкові дзвенять по Україні вічним дзвоном...», - саме так називається літературно-мистецький вернісаж, що відбувся у молодіжному хабі "Розвиток".
Яскравою музичною перлинкою заходу став виступ учнів Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв: Познякової Каті, Бедрик Маргарити та Митряхіної Богдани. Викладач: Мушеманська Юлія Василівна. 
А ще на свято завітали гості з Високопілля (Дудніченко Костянтин, Шелегенда Віолетта та Бондаренко Анастасія разом із бібліотекарем Високопільської сільської бібліотеки-філії Дудніченко Альоною Олександрівною). Сценка "Покликання Шевченка" у їх виконанні була чудовою, вона надовго запам'ятається глядачам. 
Серед кращих декламаторів Шевченкових віршів, що виступили на нашому святі: Розумна Аня, Надьон Соня, Клочко Маша, Алпєєв Данило, Дубовик Поля та Дараган Діма. 
І на завершення - вікторини та конкурси з різними завданнями. Це і гра "Родина Великого Кобзаря", і бліц-турнір із запитаннями про життя і творчість поета, і гра на знання картин Шевченка-художника. А потім ще й пригадали і переглянули фото найвизначніших топонімів, що названі іменем Тараса Григоровича. Дуже приємно, що діти настільки розумні, всебічно розвинені та активні, що не було жодного завдання чи запитання, яке залишилося б без відповіді! Тож нам є ким пишатися, ми не втратимо надбання дідів наших, а лиш примножимо їх! І саме завдяки молоді незабаром розквітне Україна з новою силою!