• Головна
  • Новини
  • Культура
  • Бібліотекарі Валківщини активно долучилися до участі у святкуванні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом

Бібліотекарі Валківщини активно долучилися до участі у святкуванні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом

Бібліотекарі Валківщини  активно долучилися до участі у святкуванні  Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом 8 травня 2018

 

Напередодні свята у бібліотеках Валківської ЦБС експонувалися книжкові виставки, перегляди літератури, походили години пам’яті, уроки мужності, патріотичні години.    

У Валківскій районній бібліотеці в читальному залі  користувачам було запропонована виставка – вшанування «Пам’ять безсмертного подвигу», на абонементі – виставка-спогад «В книжковій пам’яті – миттєвості війни», на яких представлена література воєнної тематики.

У  Ков’язькій  селищній бібліотеці експонувалася виставка «І днів, і верств особливий відлік», 8 травня тут  відбулася година пам’яті «Вінок безсмертя. 1939-1945».   

У Високопільській бібліотеці для школярів проходила   патріотична година "Була війна, та ми прийшли живими". Не залишили байдужими розповідь про воїнів – визволителів села, Високопільську операцію, зворушливо лунали вірші про війну,  діти висловлювали щиру вдячність визволителям та віру в те, що більше ніколи не прийде на рідну  землю жахлива війна.

У Губщанській  бібліотеці 8  травня  до Дня  пам'яті та примирення, проведено  майстер-клас із виготовлення квітки маку – символу загиблих воїнів, символу смутку: «Мак – як символ Перемоги».

Діти  власноруч  робили маки з паперу, і всі  учасники майстер – класу поринули в творчий процес в особливо піднесеному настрої, адже  створювали символ пам’яті.

Виготовляючи квітку, присутні уважно слухали розповідь  бібліотекаря про те, що означає червоний мак і чому саме він став символом жертв війни в Україні.

Виготовлені маки діти подарують своїм близьким і знайомим, тим самим віддавши шану героям і вшанувавши пам’ять жертв війни.

 

    Історичні віражі « То не роси, а людські сльози – вічна згадка про біль війни» відбулися в Шарівській сільській бібліотеці а У Перекіпській сільській бібліотеці  була підготовлена виставка – посвята «Подвигу жити в віках» .