І в літні спекотні дні Валківська центральна районна бібліотека не пустує

І в літні спекотні дні Валківська центральна районна бібліотека не пустує 12 червня 2017

Окрім постійних відвідувачів та найактивніших читачів, що і в канікули не можуть без цікавої книжки, до книжкового дому навідуються вихованці  оздоровчих таборів. Так сьогодні бібліотекарі радо вітали малечу із пришкільного оздоровчого табору «Веселка» Валківського ліцею ім. Олександра Масельського. Увазі гостей були запропоновані новинки літератури та періодики, до речі, передплачені спонсорами – райдержадміністрацією та Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області.

Діти ознайомилися із структурою та розділами бібліотечного фонду, із задоволенням відповіли на запитання казкової вікторини. Сподобалася їм і підбірка інформації та книг по видах мистецтва, відповідно до їх уподобань та улюблених занять.

Особливо цікаво було учням Минківської філії ліцею, які  потрапили до районної бібліотеки вперше.

Окрім групових відвідувачів, у бібліотеці чимало користувачів, які шукають різну інформацію для поповнення знань. Особливо це актуально після встановлення для українців безвізового режиму із країнами Європи. Школярі цікавляться умовами цього процесу, а також хочуть побільше дізнатися про країни Євросоюзу.