Дивовижними місцями України

Дивовижними місцями України 19 квітня 2017

Саме під такою назвою 18 квітня 2017 року в читальному залі Валківської центральної районної бібліотеки розпочала експонуватися книжкова виставка – знайомство, присвячена Міжнародному дню пам’яток і визначних місць та Дню пам’яток  історії та культури.

На виставці представлені книги про найцікавіші та найдивовижніші куточки України.

Гортаючи сторінки видань, відвідувачі зможуть здійснити захоплюючу подорож по знайомих  та менш відомих місцях нашої країни, ознайомитися з середньовічними замками і фортецями Західної України, дізнатися про найвищу українську ратушу, терикони в степах, славетний острів Хортиця на Дніпрі, українські монастирі як  прадавні центри духовності,культури, освіти та архітектурні ансамблі, з якими пов’язана історія України та окремих її регіонів.

Також відвідувачі зможуть довідатися про багато інших фактів, подій та пам’яток, якими  уславлена наша Батьківщина.

Мета виставки – наблизити сучасників  до свого коріння, відкрити ще непізнанні сторінки біографії України, допомогти нинішньому поколінню молоді повніше доторкнутися до успадкованої ними від попередників слави і величі минулого.

Запрошуємо всіх бажаючих до читального залу районної бібліотеки познайомитися з книжковою  виставкою «Дивовижними місцями України».