Майстер-клас по написанню писанок

Майстер-клас по написанню писанок 14 квітня 2017

13 квітня 2017 року, напередодні  Великого свята - Великодня  у читальному залі Валківської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу «Живинка».

На засідання була запрошена майстриня народної творчості Тимошенко Ольга Володимирівна, яка змістовно розповіла про  символ, оберег Великодня - писанку як провісника Світлого Воскресіння Христового, історію її розпису та провела майстер – клас по виготовленню великодніх писанок. Ольга Володимирівна детально розповіла про використання та значення  кольорової палітри при розписі. Кожен присутній мав змогу власноруч розписати свою  писанку.

Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають книги, які представлені на книжково-ілюстративній виставці «Ясний Великдень на землі» в читальному залі районної бібліотеки. Відвідувачі виставки можуть ознайомитися із книгами українських етнографів, які висвітлюють національні особливості українських Великодніх свят та розповідають про походження одного із важливих символів цього свята в Україні писанку.

Також, з видань, представлених на виставці, відвідувачі можуть дізнатися, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв.

Запрошуємо відвідати книжкову виставку «Ясний Великдень на землі».