Майстер-клас по виготовленню та розпису імбирно-медових пряників

Майстер-клас по виготовленню та розпису імбирно-медових пряників 13 лютого 2017

10 лютого  відбулося чергове засідання читацького клубу  у центральній районній бібліотеці.  Майстер народної творчості О.В. Тимошенко проводила смачний та красивий майстер-клас по виготовленню та розпису імбирно-медових пряників. Ольга Володимирівна  спекла смачні пряники для кожного учасника, поділилася рецептами та особливостями приготування  тіста, глазурі, навчила тонкощам розпису. 

Зустріч відбувалася напередодні Стрітення  та Дня закоханих, коли за слов’янськими традиціями зустрічається зима з весною, розквітає кохання в серці, тож форми  пряничка у вигляді сердечка та тема розпису були обрані відповідні. Хтось хотів подарувати рідним та близьким духмяне сердечко, прикрашене квітами та побажаннями, хтось об’єднав в одному пряничку сніжні узори та зелений оксамит трави. Широке поле для творчості, польоту фантазії та надзвичайно позитивні емоції панували у нашому залі, виникло багато  ідей та пропозицій на наступні зустрічі.  

До речі, остаточно вирішили назвати свій клуб «Живинка»,  так багато енергії, потенціалу, завзяття у наших читачів. 

Є серед членів клубу майстриня, яка виготовляє диво замки з сірників, зараз її роботи експонуються у Валківському краєзнавчому музеї,  наступне засідання клубу, яке відбудеться 23 лютого о 14.00 год. розпочнеться з відвідин музею, а потім Новікова Наталія Іванівна поділиться тонкощами своєї майстерності. Запрошуємо бажаючих до спілкування.