День вшанування пам'яті жертв голодоморів

День вшанування пам'яті жертв голодоморів 25 листопада 2016

Про голодомор, як геноцид українського народу, вже давно говорять не лише в Україні, а й за її межами. Та, мабуть, нікому так не болить лихоліття 1932 – 33 років як українському селянству. Так, за офіційними даними, від голодної смерті,  загинуло близько 10 мільйонів жителів – це майже третина населення країни. А за неофіційними і того більше - майже 13 мільйонів українців.

24 листопада у м. Валки біля пам’ятного знаку жертв  голодоморів за участю заступника голови Валківської райдержадміністрації Наталії Осадчої, голови Валківської районної ради Віталія Оноші, керівників підприємств, установ, організацій району, представників громадських організацій та мешканців міста відбувся мітинг-реквієм з вшанування пам'яті жертв голодоморів.

«Україна пережила страшну трагедію. Вшанування пам’яті жертв Голодоморів спонукає кожного з нас не забувати про гіркі і трагічні сторінки історії українського народу. Єднатися для захисту рідної землі, бути сильними і мужніми й не відступати – саме це найважливіше сьогодні для кожного з нас. Давайте разом подбаємо про те, щоб такі страшні часи ніколи не повторилися в Україні», - зі словами скорботи звернулася Наталія Осадча до присутніх.

По завершенню мітинга-реквієма настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки отець Іван провів панахиду по жертвам голодоморів.