Валківські майстри представляли свої роботи на виставці писанок «Вікно у дивосвіт»

Валківські майстри представляли свої роботи на виставці писанок «Вікно у дивосвіт» 25 березня 2015

Ідея мистецького єднання регіонів України за допомогою писанки стала темою цьогорічної передсвяткової виставки писанок майстрів, членів Харківського клубу писанкарства ім. Овчаренко А.П. „ Вікно у дивосвіт “, що відкрилась у м. Харків на вулиці Пушкінській, 62.

Майстри з усіх куточків області презентували свої мистецькі композиції.

Валківщину представляла Тимошенко Ольга Вікторівна, член клубу, майстер народної творчості, викладач Валківської ДШМ. ЇЇ писанки об’єднали в собі мотиви Чернівецьких писанок, і це не випадково, бо в минулому році її учні брали участь у Всеукраїнському конкурсі „ Вижницька палітра ” і здобули перемогу у номінації “Мистецтво мого краю”.

Саме свято відкриття виставки було цікавим і змістовним, звучали пісні народного фольклору. Учні Харківського дитячого клубу ” Дивосвіт ” проводили майстер – клас виготовлення харківських писанок. Невимушена і по-сімейному довірлива атмосфера створила сонячний, весняний настрій у всіх присутніх. Відтепер кожного дня до Великодня майстрами клубу будуть проводитися безкоштовні майстер – класи писанкарства, тож запрошуються всі бажаючі.