Колядували, щедрували, миру і достатку бажали

Колядували, щедрували, миру і достатку бажали 13 січня 2020

Сьогодні, на Старий Новий рік, на центральної площі Валок відбувся районний фольклорний фестиваль «Щедрик», участь у якому взяли учні закладів загальної середньої освіти, а також аматорські фольклорні колективи  району.

Розпочалося свято неперевершеною всесвітньо відомою різдвяною українською народною піснею «Щедрик» у спільному  виконанні вихованців Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв та аматорського жіночого колективу РНД "Іскра". До речі, ця пісня, музику до якої написав Микола Леонтович, стала символом Різдва не лише в Україні. В інтерпретаціях її переспівали й переспівують виконавці та музичні колективи з різних країн світу.

Відвідали фестиваль заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, голова районної ради Віталій Оноша.

Наталія Осадча привітала всіх присутніх з Новорічно-Різдвяним святами. Побажала здоров’я, злагоди, натхнення, миру в країні, добробуту, щоб кожна мрія обов’язково збулася, та гарного святкового настрою на весь рік.

Під час фестивалю колективи та виконавці представили український зимовий пісенний фольклор. Слід зазначити, що кожен з учасників підготував спеціальну святкову програму – колядки, щедрівки, вертеп чи обряд "Маланки" відповідно до  традицій.

Всі учасники фестивалю нагороджені дипломами, а також  отримали солодкі подарунки від керівництва району.