У Валках відкрито оновлений сервісний центр Пенсійного Фонду України

У Валках відкрито оновлений сервісний центр Пенсійного Фонду України 9 жовтня 2019

Сьогодні, 9 жовтня, у Валках відбулося відкриття оновленого сервісного центру обслуговування громадян Пенсійного фонду України.

У відкритті взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктор Ачкасов, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, голова районної ради Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, керівництво Коломацького району та жителі міста.

Керівник сервісного центру Наталія Марченко показала усім реконструйоване приміщення та нове обладнання, яке значно покращить роботу та дасть змогу якісніше надавати послуги громадянам. Сервісний центр оновлено відповідно до запроваджених Пенсійним фондом України Єдиних стандартів обслуговування.  В оновлених приміщеннях створено максимально комфортні умови для обслуговування громадян.

Після реконструкції облаштовано сучасні зони для відвідувачів. Відділи пристосовані для осіб з обмеженими можливостями, зокрема приміщення облаштовано доступним заїздом для осіб на візках.

Система обслуговування і інформаційні технології, які використовуються у даному центрі, дозволяють значно оперативніше та якісніше надавати послуги громадянам.   

 «Якісне обслуговування не можливе без комфортних умов. І яскравим прикладом цього є сучасний сервісний центр, який дозволить громадянам комплексно і на належному рівні отримувати всі необхідні послуги», - підкреслив ВІктор  Ачкасов, відкриваючи сьогодні модернізований сервісний центр у Валківському районі.

За активну участь у створенні оновленого сервісного центру відповідно до запроваджених Пенсійним фондом України Єдиних стандартів обслуговування громадян, творче використання своїх знань та досвіду, високий професіоналізм вручено подяку Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області керівнику відділення Наталії Марченко.